Piaskowiec elewacyjny


Piaskowiec na elewacji

Tak jak szata nie zdobi człowieka ale pomaga mu wyrazić siebie, tak elewacja budynku być może nie nadaje mu kształtu ale tworzy jego niepowtarzalny charakter.

Piaskowiec elewacyjny przez nas oferowany, poprzez różnorodność kształtów, faktur i barw z pewnością pomoże urzeczywistnić najbardziej nawet zuchwałą wizję projektanta.

Elewacja z piaskowca sprawia, że każdy budynek wygląda wyjątkowo.

Oferujemy płyty elewacyjne grubości 2,3,4 cm a także grubsze. Elementy wykonujemy pod konkretne wymiary, dostosowane indywidualnie do każdego budynku. W zależności od rodzaju podłoża do montażu używane są kotwy ze stali nierdzewnej lub ruszt. Kamienne elewacje wentylowane są jedyne w swoim rodzaju, uszlachetniają wygląd każdego budynku.

Płytki elewacyjne grubości 2 cm dzięki swej niewielkiej wadze mogą być montowane do podłoża za pomocą zapraw klejących. Dzięki temu rozwiązaniu można wykonać wyjątkową elewację kamienną dużo mniejszym kosztem. Zastosowane kamienne płytki elewacyjne idealnie współgrają z kamiennymi obramowaniami okiennymi oraz parapetami.

Standardowo oferujemy płytki w formacie 30 x 60 cm oraz 20 x 40 cm. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać płytki w innych formatach.

 

PŁYTY ELEWACYJNE Z PIASKOWCA

płyty z piaskowca

płyty z piaskowca

ELEWACJA Z PIASKOWCA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontakt,który nie pozostanie bez naszej odpowiedzi.

 

biuro@eurostone.com.pl

600-309-619