Cennik wyrobów z piaskowca


Szanowni Państwo!

 

Dokładamy starań by nasze ceny na wyroby z piaskowca były stale aktualizowane i najniższe na rynku. Dlatego też gorąco zachęcamy do kontaktu z nami, byśmy w trosce o Państwa zadowolenie, mogli zaproponować indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Nasz asortyment produkowany jest z piaskowca. Piaskowiec jest naturalnym kamieniem, próbki mogą się nieznacznie różnić kolorystycznie od produkowanych całych partii wyrobów gotowych. Wydobywany i przerabiany przez nas piaskowiec jest pochodzenia naturalnego. W wyrobach z kamienia naturalnego mogą występować przebarwienia i drobne różnice odcienia barwy, mikropęknięcia,  przerosty, rdzawe plamy,  nie jest to jednak  oznaka wady produktów z piaskowca, lecz dowód potwierdzający autentyczność ich naturalnego pochodzenia , co nie daje zatem podstaw do reklamacji, jak również nie powoduje obniżenia ceny.

Piaskowiec jest bardzo dobrym w obróbce materiałem skalnym, odznacza się  długowiecznością i znakomitą odpornością na warunki pogodowe, ale aby go utrzymać w dobrej kondycji przez wiele lat, zalecamy stosowanie specjalnych impregnatów do piaskowca, co doskonale ochroni ten naturalny kamień przed nasiąkaniem wodą,  zabezpieczy  przed osadzaniem się patyny jak i zzielenieniem jego powierzchni.

 

Nasza oferta  pozwala nam być atrakcyjną alternatywą względem propozycji konkurencji.

most z piaskowca

most z piaskowca

 

biuro@eurostone.com.pl

+48 600-309-619